Розробники

   Company picture

   Михайло Кропива

   InfoSec Director у SoftServe

   Кібербезпека вже не є проблемою, котрою можна легко нехтувати. 2017 рік показав наскільки серйозними можуть бути наслідки кібератак не тільки в бізнесі, але й в державі. Мільйони комп’ютерів були зашифровані вірусом без можливості відновлення інформації. Щоб ефективно боротися із сучасними загрозами, нам потрібен набір кваліфікованих фахівців, які будуть постійно оцінювати існуючі та потенційні загрози, а також оновлювати сучасні системи безпеки і робити їх стійкими до будь-яких типів атак.

   Україна має великий потенціал талантів, але освітні можливості не задовольняють сучасних потреб у повному обсязі. Ми об'єднали зусилля та розробили сучасну освітню програму, яка балансує теоретичні знання та практичний досвід з реальних проектів із долученням досвідчених IT-експертів. Завдяки плідній співпраці компанії SoftServe та ЛНУ ми розробили вдосконалену програму, враховуючи досвід і відгуки від інших університетів де така програма вже впроваджена - студенти отримують якісну освіту на основі новітніх технологічних розробок, а компанії отримують мотивованих випускників з відповідними знаннями та досвідом який вкрай необхідний в приватному та державному секторах. Особливістю програми є те, що окрім інструментів кібербезпеки, міжнародних стандартів та етичного хакінгу, в ЛНУ ми вперше впровадили дисципліни по безпечному програмуванню. Фахівці зможуть не тільки писати код, але і володіти інструментами і методиками перевірки його на безпечність – саме цієї ланки не вистачає багатьом компаніям і проектам. Уже з першого курсу студенти захищають свої проекти в офісі компанії SoftServe, де журі-це досвідчені ІТ фахівці з програмування та кіберзахисту. Такий підхід мотивує студентів створювати власні якісні проекти та отримувати консультації від провідних фахівців галузі.

   Читати бiльше
   Company picture


   Роман Карпюк  

   SecOps Analyst у SoftServe     

   Company picture


   Петро Венгерський

   к-дра інф.систем, ЛНУ

   Кібербезпека – це один з топових напрямків в інформаційних технологіях, затребуваних на сьогодні. Безпека інформації, захист персональних даних, їх цілісність, безпечне зберігання, зі всім цим зустрічається кожен з нас у повсякденному житті.

   Освітня програма з цього напрямку розроблялася фахівцями з ІТ-компаній, які працюють на різних рівнях управління бізнесом, беруть участь у різних стадіях розробки програмного продукту. Вона вийшла досить збалансованою та сучасною, в ній враховано підготовку студентів з таких курсів, як програмування, комп’ютерні мережі, веб-проектування, тощо. Вона є унікальною, так як готує фахівця з кібербезпеки не тільки професійно, але і дає основні правові, юридичні засади його роботи. На мою думку, це одна з найбільш сучасних інноваційних програм, яка готує наших студентів до потреб ринку, який з кожним роком виставляє все нові вимоги.

   Читати бiльше