Про програму

   Company picture

   Спеціальність: 125 КібербезпекаОсвітня програма (спеціалізація): Кібербезпека

   Мета програми: Підготовка висококваліфікованих фахівців, які здатні розробляти та використовувати сучасні методи та засоби захисту інформації.
   Твоя кар’єрна перспектива: Розробник комп’ютерних програм, інформаційна аналітика, безпека інформаційних систем, фінансово-економічна безпека, управління проектами та програмними комплексами. За час навчання студенти проходять практику у ІТ-компаніях м. Львова.
   Що ж таке “Кібербезпека”Кібербезпека — це процес застосування заходів безпеки з метою забезпечення конфіденційності, цілісності та доступності даних.
   Цей напрямок пов’язаний із захистом цифрової інформації, операційних систем, комп’ютерних мереж, серверів, баз даних, державних і приватних установ від несанкціонованого втручання сторонніх осіб. Метою такого втручання може бути пошкодження програмного забезпечення, баз даних або перехоплення конфіденційної інформації з комерційною метою.
   Кібербезпека забезпечує захист ресурсів (інформація, комп’ютери, сервери, підприємства, приватні особи). Кібербезпека покликана захистити дані на етапі їх обміну та збереження. До таких заходів безпеки входять контроль доступу, навчання, аудит та оцінка ризиків, тестування, управління та безпека авторизації.

   Дізнайтесь умови вступу зараз!

   Company picture

   Про факультет та кафедру

   У 1975 році у Львівському університеті був відкритий факультет прикладної математики та інформатики.

   Для навчання студентів на факультеті є дев’ять комп’ютерних класів, обладнаних сучасними комп’ютерами з швидкісним доступом до мережі Інтернет, мультимедійними проекторами та ліцензійним програмним забезпеченням (наданим зокрема, корпорацією Microsoft в рамках програми співпраці з навчальними закладами DreamSpark, фірмою ESRI (програмне забезпечення для проектування та побудови геоінформаційних систем)).
   Підготовку фахівців зі спеціальності “Кібербезпека” забезпечує кафедра інформаційних систем.
   Кафедра інформаційних систем заснована у 1995 році. Наукова проблематика кафедри охоплює питання розробки математичного та програмного забезпечення проблемно-орієнтованих систем, проектування iнформацiйно-аналiтичних та геоінформаційних систем для ведення земельного i містобудівного кадастрів, моніторингу та охорони природних ресурсів; проектування та побудови інформаційних систем в корпоративних мережах на базі архітектури “клієнт-сервер”.
   Львівський ІТ Кластер - це спільнота провідних компаній у ІТ-галузі, які спільно із Міською радою та Університетами розвивають інформаційні технології у місті Лева.