Новини

   • Article illustration photo
    Новини28 січня

    День відкритих дверей програми Кібербезпека ЛНУ ім. І.Франка

    15 травня у суботу з 13:00 до 14:30 Реєстрація на подію тут за посиланням.У програмі Дня відкритих дверей:– Знайомство з програмою Cyber Security (Кібербезпека). Виступатимуть розробники програми, викладачі університету та працівники ІТ-галузі,– «Як стати студентом програми, або особливості вступної кампанії та умов прийому до ВНЗ у 2021 році?»,– Ви дізнаєтесь як Львівський ІТ Кластер працює спільно з Університетом ім. І. Франка над новими програмами навчання

    Читати далi
   • Article illustration photo
    Новини28 січня

    Зимова школа - DES 2021

    З 25 січня по 5 лютого 2021 року на базі механіко-математичному факультету, факультету електроніки та комп’ютерних технологій і факультету прикладної математики та інформатики проходитиме Друга зимова школа DES-2021.

    Читати далi
   • Article illustration photo
    Новини6 липня

    Відбувся захист командних проєктів студентів освітньої програми «Кібербезпека»

    1 липня 2020 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка у форматі онлайн-зустрічі відбувся захист командних проєктів студентів факультету прикладної математики та інформатики, які закінчили перший рік навчання за освітньою програмою «Кібербезпека». Модератором заходу був професор кафедри інформаційних систем Петро Венгерський.

    Читати далi
   • Article illustration photo
    Новини10 червня

    Інноваційні Бакалаврські Програми Кластеру – Впевнений Шлях до Кар’єри в IT

    Ось-ось розпочнеться вступна кампанія. Для тих, хто вже визначився з напрямом майбутньої професії, залишилося лише вибрати вищий навчальний заклад та програму. А що ж варто обрати абітурієнтам, які бачать своє майбутнє у сфері ІТ?

    Читати далi
   • Article illustration photo
    Новини7 березня

    Львівський ІТ Кластер Спільно з ЛНУ ім. І. Франка Запускають Три Інноваційні Програми

    У 2019-ому році абітурієнти зі всієї України зможуть вступити на нові інноваційні бакалаврські програми в ЛНУ ім.І.Франка: «Кібербезпека», «Статистичний аналіз даних» та «Інженерія програмного забезпечення».

    Читати далi
   • Article illustration photo
    Новини13 березня

    Визначено Переможців Першого ТехБатлу від Львівського ІТ Кластеру

    7 березня відбувся фінал конкурсу студентських інноваційних проектів Tech Battle. У фіналі зіткнулись 8 команд-студентів інноваційних програм ІТ Кластеру та УКУ, 4 з яких вибороли фінансування власних проектів.

    Читати далi
   • Article illustration photo
    Новини21 березня

    Старт Нового Сезону IT Future

    22 березня стартував новий сезон проекту IT Future. Упродовж року школярі з 30 шкіл відвідають львівські ІТ компанії та побачать, як насправді влаштована робота ІТ-спеціалістів.    Читати далi